SprachClub

4 грудня 2023 року вчергове відбувся мовний клуб у форматі живого спілкування. У заході взяли участь студенти факультету іноземних мов,а саме групи Н-11, COН-12, Н- 21, СОН- 22, СОА-26, А-22, які отримали чудову нагоду подолати мовний бар’єр у спілкуванні з носієм мови Markus Peuser . На занятті всі учасники проявляли себе активно, комунікували, працювали над вимовою та брали участь в іграх. Як підсумок, переможці отримали сертифікат на безкоштовну участь в інтенсивному курсі від StartDeutsch Schule StartDeutsch Schule Ми вдячні усім учасниками цього заходу та нашим міжнародним партнерам за можливість розвивати та популяризувати німецьку мову у стінах нашого навчального закладу Прикарпатський нацiональний унiверситет iм. В.Стефаника / Vasyl Stefanyk Precarpathian National University Прикарпатський нацiональний унiверситет iм. В.Стефаника / Vasyl Stefanyk Precarpathian National University .
Висловлюємо подяку за сприяння та надання дозволу на проведення мовного клубу у приміщенні MoPED проректору з науково-педагогічної роботи Едуарду Лапковському та директору Центру інноваційних освітніх технологій, доктору педагогічних наук Олені Будник. Вдячні викладачам кафедри німецької філології Анні Грималюк Аня Грималюк та Тетяні Монолатій, які організували зустріч, супроводжували гостя та забезпечили невимушену і приємну атмосферу.
З нетерпінням очікуємо на наступну зустріч у стінах нашого університету!